Ένα ακόμη Σαββατοκύριακο περιελάμβανε αγώνες για όλα μας τα τμήματα. Το Σάββατο αγωνίστηκε νωρίς το πρωί στο Κιλκίς η ομάδα των παγκορασίδων μας με τον Άτλαντα Κιλκίς και πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση επικράτησε της ομάδας του Άτλαντα με 3-0 σετ. Χρησιμοποιήθηκαν στον αγώνα όλες οι παίκτριες της ομάδας. Το απόγευμα η γυναικεία ομάδα μας αγωνίστηκε στην Κατερίνη με τον Αίολο Κατερίνης. Ο αγώνας ήταν μεταξύ των δύο πιο νεανικών ομάδων του ομίλου μας, σε ένα πολύ ωραίο παιχνίδι όπου τα σετ κρίθηκαν στις λεπτομέρειες. Η ομάδα μας ηττήθηκε με 3-0 σετ (25-22, 26-24, 26-24). Την Κυριακή σε ένα παιχνίδι διαφήμισης του βόλεϊ στο ντέρμπι της αγωνιστικής, η ομάδα των εφήβων μας σε ένα ματς θρίλερ ηττήθηκε με σκορ 3-2 από τον Πιερικό Κατερίνης.