Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε η ομάδα Πετοσφαίρισης του συλλόγου μας, συμμετείχε σε έναν αγώνα γυναικών, σε ένα πολύ ωραίο παιχνίδι που πραγματοποιήθηκε στο ΔΑΚ Γιαννιτσών. Η ομάδα μας επιβλήθηκε με σκορ 3-1 έναντι του Αιόλου Κατερίνης. Έγινε ένα συναρπαστικό παιχνίδι από τις δύο νεανικές ομάδες του ομίλου. Τα σετ ήταν 29-31 25-22, 25-20, 25-19. Το εφηβικό μας τμήμα είχε ρεπό γιατί αγωνιζόταν με την ομάδα του Αριστοτέλη Σκύδρας, ο οποίος αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα!!!
Αγώνες Volley
![](https://www.megassport.gr/wp-content/uploads/2023/11/401484863_1569236583908308_5511071080923473003_n.jpg)